2020/2021

Stolní tenis 31.3.2021

Závěrečná zpráva k této sezóně

Tento ročník byl značně poznamenaný KORONAVIROVOU PANDEMIÍ. Z mistrovských utkání, se odehrálo pouze jedno dvojkolo v kraji Vysočina. Okresní soutěže se ani nerozjely. Co se týká tréninků, tak se něco málo odtrénovalo a to začátkem září a prosince. Všechny naše družstva zůstávají v soutěžích, kde skončily v předešlém roce. Jinak byla tělocvična pro náš oddíl zcela uzavřena. Na jaře jsme připravili a rozjeli distanční formu tréninkové výuky zaměřenou pro naši mládež. Ne všichni tuto možnost využili, ale i tak, byla účast nadpoloviční. Všichni doufáme, že se situace zlepší a budeme moct v nové sezóně hrát.

                                                                                                                                                                                      Petr Klíma


Stolní tenis  4.10.2020

CHS Chotěboř - ST Velké Meziříčí 10 : 2

Body: Šoukal Slavomír 1/2, Kampas Jan 1/2, Klíma Petr 0/2, Řikovský Aleš 0/2

HB Ostrov E - ST Velké Meziříčí 10 : 3

Body: Šoukal Slavomír 2/1, Kampas Jan 1/2, Klíma Petr 0/2, Řikovský Aleš 0/3

TJ Třebenice - ST Velké Meziříčí B 3 : 10

Body: Skryja Marek 3/0, Holík Vratislav 3/0, Kupka Jiří 1/1, Vala Daniel 1/2

Čtyřhra: Holík, Skryja

Kupka, Vala

TJ Sokol Jemnice B - ST Velké Meziříčí B 10 : 6

Body: Skryja Marek 3/1, Holík Vratislav 1/2, Kupka Jiří 1/2, Vala Daniel 0/4

Čtyřhra: Holík, Skryja

O víkendu začala nová sezóna. Naše dva týmy začínaly venku. Áčko herně propadlo jak v Chotěboři, tak podobně i v Havlíčkově Brodě. Pár bodů uhrála dvojice Šoukal a Kampas. Po sčítání to na konci nemohlo stačit k úspěchu. Béčko zvládlo své první utkání v Třebenici na jedničku a vyhrálo vysoko 10 : 3. Bodově se dařilo Skryjovi a Holíkovi. V druhém duelu naopak nestačilo na dobře hrající rezervu Jemnice a podlehlo 10 : 6. Nejlépe v tomto střetnutí hrál Skryja. Za čtrnáct dní hrajeme doma a v prvních domácích zápasech áčko přivítá Polesí a Jemnici a béčko si to rozdá proti Třešti a Brtnici.                                            

                                                                                                                                                                   Petr Klíma


Stolní tenis 29. 8. 2020

Náš tým po neděli startuje a po dlouhé pauze skrz pandemii otevírá novou sezónu 2020/2021. Tréninkové hodiny budou ve středu a pátek. Hrát se bude od 17.00 do 20.00 hodin. Mládež bude trénovat vždy od 17.00 do 18.30 hodin. Počet mládežníku bude z kapacitních důvodů omezen. Mistrovské utkání jsou v plánu od měsíce října. Vše bude v nejbližších dnech upřesněno. I v tomto ročníku mládež povedou čtyři kvalifikovaní trenéři. Z novinek oddílu od nás odešel nejlepší aktuální hráč Maštera do třetiligového Moravského Krumlova. Naopak se k nám vrací dlouholetý hráč Velkého Meziříčí Řikovský, který přestupuje z Nových Dvorů k nám. Tudíž tým A bude o jedničku oslabený. Záchrana v divizi Vysočina bude pro naše hráče priorita. Béčko bude nastupovat v krajské třídě 3 třídy. Céčko a déčko čekají okresní soutěže.

                                                                                                                                                                                    Petr Klíma